Nowości i promocje

Zachecamy do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami:

     Jakość naszych usług oraz współprace z partnerami możemy potwierdzić certyfikatem „ Złoty Integrator Systemów Przemysłowych”  nadanym na spotkaniu partnerów przez Schneider Electric w 2017 roku.

    Do naszej oferty wprowadziliśmy złącza wtykowe wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 316 nadają się  do pracy w ciężkich warunkach. Zapewniają one doskonałą szczelność, niezawodność oraz bezpieczną instalacje. Szerokie zastosowanie również w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego sklepu.

     Centrala TSZ-200 przeznaczona jest do sterowania, kontroli i zasilania urządzeń w systemach rozprzestrzeniania się dymu, ciepła i  wentylacji pożarowej. Na algorytmach umieszczonych w pamięci mikroprocesora, sterownik przeprowadza procedury przeciwpożarowe, na podstawie wytycznych określonych w scenariuszu pożarowym.

    „Altivar Machine ATV320”  to przemiennik częstotliwości do silników trójfazowych asynchronicznych i synchronicznych. Falownik Altivar 320 został zbudowany jako przemiennik dla różnego rodzaju silników z bogatym wyposażeniem funkcji aplikacyjnych, aby spełnić wymagające potrzeby aplikacyjne.

      Do naszej oferty wprowadziliśmy, artykuły z materiałów nierdzewnych i kwasoodpornych przeznaczonych specjalnie do przetwórstwa spożywczego. 

    SoMachine- To powszechne oprogranowanie do programowania urządeń automatyzowanych za pomocą sterowników Machine Struxure. Ta prosta nawigacja , nie wymagająca dużej liczby kliknięć, dzięki czemu efektywnośc pracy się zwiększa.

     Nowa gama produktów z zakresu techniki próżniowej wykorzystywana w przemyśle.

      Wszystkie elementy wykonane według zaawansowanych metod projektowania, generowania oraz testowania, gwarantując najwyższe standardy i rozwiązania dostosowane do większości aplikacji. Zaspakajając nawet najbardziej wymagających klientów.

« poprzednia 1 następna »
Nowy Sącz ul. Grunwaldzka 108
Telefon: +48 668 599 887
E-mail: goka@goka.eu